Raad van Bestuur

Werking

Het voorzitterschap van de Raad van Bestuur wordt waargenomen door een vertegenwoordiger van de werkgevers of door een vertegenwoordiger van de werknemers; dit volgens het principe van een driejaarlijks wisselend voorzitterschap.


Tot en met 6 december 2022 is de Heer Luc LOGGHE voorzitter. Daarna wordt hij opgevolgd door een vertegenwoordiger van de werkgeversfractie.

Luc Logghe - Voorzitter
Provinciaal Secretaris
ACV-CSC METEA
H. Horriestraat 31
8800 Roeselare
0477495447
luc.logghe@acv-csc.be
Olaf Minne
Secretaris
ACV-CSC METEA
H. Horriestraat 31
8800 Roeselare
0486/51.68.22
olaf.minne@acv-csc.be
Geert De Rous
Bestendig Secretaris
ACLVB
Houtkaai 17
8000 Brugge
050 33 25 97
geert.de.rous@aclvb.be
Steven Van Eeckhoutte
Provinciaal Secretaris
ABVV Metaal West-Vlaanderen
Conservatoriumplein 9
8500 Kortrijk
056 23 50 85
svaneeckhoutte@abvvmetaal.be
VĂ©ronique Rogiers
Gewestelijk secretaris
ABVV Metaal West-Vlaanderen
Conservatoriumplein 9
8500 Kortrijk
056 23 50 86
vrogiers@abvvmetaal.be
Ann Castelyn - Ondervoorzitter
HR Manager
CNH Industrial Belgium NV
Leon Claeysstraat 3a
8210 Zedelgem
050 25 31 25
ann.castelyn@cnhind.com
Mieke Vermeiren
Senior Expert Onderwijs & Arbeidsmarkt
Agoria
A.Reyerslaan 80
1030 Brussel
02 706 78 06
mieke.vermeiren@agoria.be
Marc Delepierre
HR Manager
Vandewiele
Michel Vandewielestraat 7
8510 Marke
marc.delepierre@vandewiele.com
Vera Vanoost
HR Manager
TE CONNECTIVITY
Siemenslaan 14
8020 Oostkamp
vera.vanoost@te.com