Raad van Bestuur

Werking

Het voorzitterschap van de Raad van Bestuur wordt waargenomen door een vertegenwoordiger van de werkgevers of door een vertegenwoordiger van de werknemers; dit volgens het principe van een driejaarlijks wisselend voorzitterschap.


Tot en met 6 december 2019 is mevrouw Ann CASTELYN voorzitter. Daarna wordt zij opgevolgd door een vertegenwoordiger van de werknemersdelegatie. De heer Geert VERSCHRAEGEN is secretaris van de Raad van Bestuur van TOFAM West-Vlaanderen.

Ann Castelyn - Voorzitter
HR Manager
CNH Industrial Belgium NV
Leon Claeysstraat 3a
8210 Zedelgem
050 25 31 25
ann.castelyn@cnhind.com
Geert Verschraegen - Secretaris
Chief Social Affairs
Agoria
AA Tower, Technologiepark 19
9052 Zwijnaarde
09 244 98 11
geert.verschreaegen@agoria.be
Marc Delepierre
Personeelsdirecteur
NV MICHEL VAN DE WIELE
Michel Vandewielestraat 7
8510 Marke
marc.delepierre@vandewiele.com
Vera Vanoost
HR Manager
TE CONNECTIVITY
Siemenslaan 14
8020 Oostkamp
vera.vanoost@te.com
Celine Callebert
HR Talent and L&D Manager
BEKAERT, NV-SA
Bekaertstraat 2
8550 Zwevegem
056 76 79 46
Celine.Callebert@bekaert.com
Steven Van Eeckhoutte
Provinciaal Secretaris
ABVV Metaal
Conservatoriumplein 9
8500 Kortrijk
056 23 50 85
svaneeckhoutte@abvvmetaal.be
VĂ©ronique Rogiers
Gewestelijk secretaris
ABVV Metaal
Conservatoriumplein 9
8500 Kortrijk
056 23 50 86
vrogiers@abvvmetaal.be
Luc Logghe
Provinciaal Secretaris
ACV-CSC METEA
H. Horriestraat 31
8800 Roeselare
0477495447
luc.logghe@acv-csc.be
Olaf Minne
Secretaris
ACV-CSC METEA
H. Horriestraat 31
8800 Roeselare
0486/51.68.22
olaf.minne@acv-csc.be
Geert De Rous
Bestendig Secretaris
ACLVB
Houtkaai 17
8000 Brugge
050 33 25 97
geert.de.rous@aclvb.be